درباره‌ گرین نیچر

دایاژن فارمد

شرکت دایاژن تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت MCBOBEN با نام تجاری GreenNature کشور استرالیا می‌باشد. داروهای گیاهی Green Nature پس از طی کردن آزمایش‌های کلینیکال و بالینی در حوزه‌های درمانی اختصاصی خود دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی استرالیا (TGA) برای اندیکاسیون‌های درمانی می‌باشد، TGA معتبرترین نشان سلامت محصولات دارویی در جهان می‌باشد. زمینه فعالیت شرکت دایاژن در حوزه واردات، تولید، بازاریابی و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است . استفاده از درمان‌های طبیعی به عنوان بی آسیب ترین درمان، امروزه مورد توجه بسیاری در کشورهای جهان اول قرار گرفته و نگرشی کلان و بنیادین نسبت به سلامت انسان و پیشگیری از بیماری‌ها است. دایاژن ديدگاه كلی نگری در مورد سلامت انسان دارد، ما معتقديم كه سلامت انسان از فکر سالم، بدن سالم و روح سالم تشکیل شده است. هدف ما این است که سلامتی را بهتر بشناسیم و بنابراین پیشرفت مداوم در این زمینه را در مقابل بیماری‌های مزمن آرتریت، مشکلات کبدی، ریوی، فشار خون، دیابت، چاقی و ناتوانی‌ها تحقق بخشیم.

ماجرای ما

پیدا کردن مسیرهای پیشرفته ی جدید، برای کمک گرفتن از طبیعت در مسیر درمان بیماری ها

بدن

ما در گرین نیچر، به اهمیت آگاهی و شناخت از بدن خودمان تاکید داریم، زیرا در اهداف پزشکی فرد محور، آگاهی از سلامت خودمان، بزرگترین کمک را به ما می کند.

علم

به روز بودن و بهره گیری از نتایج تحقیقات جدید دنیا، باعث شده محصولات گرین نیچر به عنوان پیشرفته ترین فرآورده های دارویی شناخته شوند.

طبیعت

تحولی که از مدتها پیش در زمینه ی درمان شروع شده بود، توجه به طبیعت را به عنوان راه حل نهایی و ساده برای رسیدن به سلامتی پایدار معرفی کرد.

انستیتو تحقیقاتی مک بابن در سال 2011، به عنوان نخستین شرکت از نسل جدید فعالین حوزه ی سلامت و داروسازی تاسیس شد و با تغییر کلیشه های موجود در زمینه ی درمان، سعی در ارائه ی تعریف جدیدی از خدمات حوزه ی سلامت داشت.

در این مسیر، با توجه ویژه به اهمیت محصولات طبیعی و کمک گرفتن از آنها برای درمان بیماری ها، نام گرین نیچر (greennature) بوجود آمد تا محصولات با بالاترین کیفیت روز را از دل طبیعت استرالیا، برای سلامت مردم ، به سراسر دنیا برساند. گرین نیچر به دنبال آشنایی بیشتر ما با طبیعت، قدرت آن برای درمان و ایجاد ارتباط بین نیازهای روزمره ی ما در حوزه ی سلامت، با آن می باشد.

در این مسیر بهره گیری از تکنولوژی های به روز و نوین، مثل nano-encapsulation و انجام تحقیقات مستمر در واحدهای تحقیق و توسعه در کنار کارآزمایی های بالینی معتبر، باعث شده که محصولات گرین نیچر به عنوان قوی ترین، و در عین حال ایمن ترین فرآورده های طبیعی در حیطه ی درمان شناخته شوند.

امروزه واحد های فعال در گرین نیچر شامل مجموعه های زیر می شوند:

اهداف گرین نیچر

ارتقا و گسترش فرهنگ توجه به تغذیه در راستای درمان موثر بیماری ها و حفظ سلامت بدن، اصلی ترین هدف گرین نیچر است.


در قدم بعد، گرین نیچر به دنبال این است که با شناخت مسیرهای مولکولی جدید، تاثیرات تغذیه ی سالم بر بیماری ها را پیدا کند تا نقش هر فرآورده به صورت علمی و دقیق شناخته شود.

چشم‌انداز گرین نیچر

تمرکز ما روی افزایش آگاهی بیماران، پزشکان، مسئولین حوزه ی سلامت و نهایتا همه ی افرادی که برای سلامت خود و دیگران ارزش قائل می باشند، هست.

 

امید داریم که با پیش گرفتن مسیری درست و سالم که از دل طبیعت عبور میکند، می توانیم به سمت جامعه ای شادتر حرکت کنیم.

 

ایده ی ما الهام گرفته از تجربه ی نیاکان ماست، آن هنگام که برای درمان بیماری های خود، به اصلاح غذایشان توجه بیشتری می کردند. چشم انداز گرین نیچر، رواج این خط مشی، حتی در صنعت داروسازی است تا شرکت ها به سمت استفاده از مواد طبیعی، علاقه ی بیشتری پیدا کنند و درمان امن و به دور از داروهای شیمیایی مضر به هدف زندگی سالم تر، اتفاق بیفتد.

گرین نیچر دانش

دانش، بخش جدایی ناپذیر هر مجموعه ی پیشرفته و موفق است. ما هم در گرین نیچر، با مطالعات گسترده و مستمر و انجام تحقیقات در راستای توسعه، دانش روز را بخشی جدایی نا پذیر از فعالیت های خود می دانیم و برای کشف نتایج دقیق تر و کارا تر، به تاسیس دپارتمان ها و مجموعه های مختلف با اهداف متفاوت پرداخته ایم. در نهایت نتیجه ی تمام این فعالیت ها، در ارائه ی خدمات بهتر و ارتقای کیفیت سلامت جامعه ی مان، خود را نشان خواهند داد.

انستیتوی علوم سلامت مک بابن:

مرکز تحقیقاتی علوم سلامت مک بابن، با انجام تحقیقات در زمینه ی پیدا کردن ارتباط بین بیماری های مختلف و ارتباط بین تغذیه و سلامت، سعی در ارائه ی راه حل های کاربردی بر پایه ی علم روز و استفاده از محصولات طبیعی دارد.

گروه تحقیقاتی سلول های بنیادی:
در این گروه، ما هدف آزمایش تاثیر داروهایمان بر بدن، نمونه های بافت انسان را به کمک محققین سلول های بنیادی می سازیم و با انجام تست های مختلف، کارایی دارو ها را میسنجیم. در نتیجه محصولی که بدست می آید حاوی موثرترین و کاملترین محتویات خواهد بود.

گروه تحقیقات کاربردی میتوکندریایی:

اختلالات میتوکندریایی از اصلی ترین علل بروز بیماری های مزمن مثل اختلالات متابولیکی، دیابت نوع 2 و اختلالات مغز واعصاب می باشند. همچنین با افزایش سن، عملکرد موثر میتوکندری ها کاهش می یابد و نتیجه ی آن نرخ بالاتری از ابتلا به بیماری های نام برده شده در سنین بالاتر است. گروه تحقیقاتی اختلالات میتوکندریایی، با تحقیق بر ارتباط بین مواد طبیعی و این بیماری ها، سعی در کشف موثرترین مواد موثره برای درمان این بیماری ها دارد. تمرکز این گروه، بر درمان اختلالات مغز و اعصاب بیماری های متابولیک مثل چاقی است.

طول عمر بهتر! :

ما در گرین نیچر صرفا به مطالعه ی علوم تجربی و دریافت ارتباط آن با سلامت و بیماری بسنده نمی کنیم. همه ی ما خوب می دانیم فاکتورهای متفاوتی در سلامت انسان دخیل است و اگر بخواهیم از هرکدام آن ها غافل شویم، باید هزینه ی بالایی برای عوارض ایجاد شده پرداخت کنیم. این گروه تحقیقاتی با مطالعه ی ارتباطات بین روان،تغذیه و طبیعت؛ راه حل هایی موثر و نوین را برای سلامت شما، به خصوص در سنین بالاتر که نیاز به مراقبت و توجه به سلامت بیشتر می شود، ارائه می دهند.

خوراک سالم:
این گروه با تشکیل شدن از بهترین متخصصین تغذیه از سراسر دنیا، با انجام آزمایشات دقیق، سعی در معرفی کردن روش های نوین درمان دارد. هدف این گروه این است که با کمک اصلاح تغذیه و استفاده ی بیشتر از پتانسیل های طبیعت برای مقابله با بیماری ها و بهبود کیفیت سلامتی، متد های جدیدتر و سالم تری در درمان بوجود بیاید .